O FIRMIE

Firma JubiTEC jest dostawcą kompletnych rozwiązań informatycznych do zarządzania i obsługi przedsiębiorstw branży jubilerskiej. W ofercie ma zarówno autorskie oprogramowanie handlowo magazynowe, potrzebne do jego uruchomienia oprzyrządowanie oraz świadczy usługi serwisowe niezbędne do rozwoju i poprawnej pracy oprogramowania.

W ofercie programowej znajdują się:

 • JubiDoc - nowoczesny jubilerski program magazynowo-handlowego
 • e-Jubi - internetowy sklep jubilerski w pełni powiązany z programem magazynowo-handlowym JubiDoc.

Naszym podstawowym produktem jest jubilerski program handlowo-magazynowy JubiDoc dedykowany sklepom i hurtowniom jubilerskim. Osoby tworzące program i uczestniczące w jego ciągłym rozwoju mogą się wykazać wieloletnim doświadczeniem zarówno w pisaniu oprogramowania dla branży jubilerskiej jak i w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych na dużą skalę. Połączenie dogłębnej znajomości branży i szerokiej wiedzy informatycznej gwarantuje najwyższe standardy oferowanych przez nas rozwiązań programistycznych. Z myślą o kompleksowej obsłudze sklepów, producentów i hurtowni powstał zintegrowany z programem handlowo-magazynowym JubiDoc sklep internetowy, e-Jubibędący jego rozszerzeniem w Internecie. Sklep internetowy jest połączony z magazynem programu JubiDoc, co oznacza pełne zautomatyzowanie procesów wystawiania w Internecie wyrobów przyjmowanych na magazyn sklepu tradycyjnego i usuwanie ze sklepu internetowego wyrobów sprzedanych w sklepie tradycyjnym bez dodatkowych czynności np. eksportu lub importu.

Firma JubiTEC może również zaoferować niezbędne do pracy peryferia, takie jak drukarki etykiet, czytniki kodów kreskowych czy też komory bezcieniowe do przygotowywania zdjęć wyrobów. Razem z oprogramowaniem stanowią one kompletne rozwiązania dla przedsięwzięć branży jubilerskiej, które są stale rozwijane i dopasowywane do wciąż zmieniających się realiów rynkowych i nowych regulacji prawnych.

Zapraszamy do współpracy

Zespół JubiTEC

 

 

 

   JubiDOC

JubiDoc jest jubilerskim programem handlowo-magazynowym dla sklepów, oraz hurtowni i producentów biżuterii. Wyróżnia go na rynku aplikacji handlowo-magazynowych:

 

 • branżowość

 • zwarta i logiczna konstrukcja

 • łatwość obsługi

 • zintegrowanie ze sklepem internetowym e-Jubi

 • współudział użytkowników w jego rozwoju

 • adekwatność do otoczenia zewnętrznego


Tytułem komentarza do powyższych cech programu JubiDoc należałoby napisać parę słów wyjaśnienia.

Branżowość JubiDoc’a, dedykowanego tylko branży jubilerskiej ma na celu dostarczenie programu nie przeładowanego zbędnymi funkcjami ale zarazem uwzgledniającego typowe tylko dla rynku jubilerskiego potrzeby i ich obsłużenie.

Zwarta i logiczna konstrukcja programu to efekt podjęcia decyzji o jego „jubilerskości”. Nie musieliśmy podczas pisania programu iść na kompromisy wynikające z „wielobranżowości” jego potencjalnych zastosowań. Nie zawiera on w sobie modułów umożliwiających sprzedaż żarówek, bielizny, a także biżuterii. Służy on tylko sprzedaży biżuterii. Pociąga to za sobą kolejną cechę jaką jest łatwość jego obsługi.

Łatwość obsługi programu nie wymaga komentarza. Można tylko wspomnieć o zasadzie, która dominowała podczas tworzenia JubiDoc’a, mówiącej iż większość jego przyszłych użytkowników nie musi być fanami lub fankami komputerów i programów komputerowych. Dlatego staraliśmy się zaoferować prosty w obsłudze i zarazem maksymalnie funkcjonalny produkt.

Zintegrowanie JubiDoc’a ze sklepem internetowym e-Jubi jest propozycją dla tych z państwa, którzy dostrzegają fakt iż cały świat handlu migruje w kierunku Internetu. Powiedzenie: „jeśli nie ma cię w Internecie, to oznacza że nie istniejesz” dość dobrze oddaje świadomość młodych klientów wychowanych na wyszukiwarce Google, smartfonach i tabletach, świadomość że najlepszym miejscem do poszukiwania czegokolwiek jest Internet.

Rozwój JubiDoc wraz z jego użytkownikami jest naszym sztandarowym hasłem ponieważ wiedza i oczekiwania naszych klientów są dobrym motorem poszerzania zastosowań programu i jego udoskonalania. Nawet najlepszy analityk nie jest w stanie przewidzieć tych funkcji, które wymyśli życie.

Adekwatność programu JubiDoc do otoczenia zewnętrznego polega na szybkim jego dostosowywaniu do zmieniającego się otoczenia biznesowego, czy też prawnego. Ostatnim przykładem może być modyfikacja ordynacji podatkowej, wprowadzającej Jednolite Pliki Kontrolne. JubiDoc w następnych wersjach uwzględni zmiany prawa podatkowego dla branży jubilerskiej.

Celem przybliżenia naszego programu JubiDoc przedstawiamy jego główne funkcjonalności. A oto przykładowe operacje możliwe do wykonania w aplikacji:

 • szybkie przyjęcie dostawy krajowej lub spoza Polski i zametkowane towaru; automatyczne generowanie kodów paskowych i edycja zawartości metki; tworzenie dokumentów PZ (przyjęcie zewnętrzne)

 • możliwość dodania zdjęć do wyrobów będących na magazynie i stworzenia pozycji katalogowej wyrobu w katalogu wyrobów

 • rozdysponowanie zametkowanego towaru do innych punków sprzedaży; tworzenie dokumentu MM (przesunięcie międzymagazynowe)

 • możliwość zwrotu towaru dostawcy; tworzenie dokumentu WZ (wydanie na zewnątrz)

 • sprzedaż dokumentowana paragonem lub fakturą; obsługa drukarek fiskalnych; generowanie dokumentów: Paragon fiskalny, Zwrot paragonu, FSV (faktura sprzedaży vat), Korekta (faktura korygująca vat), Dowód dostawy lub WZ (wydanie na zewnątrz), Faktura proforma, konwersja Paragonu na FVS

 • tworzenie katalogów wyrobów ze zdjęciami i możliwość opisywania wyrobów według własnych parametrów; możliwość tworzenia własnych słowników parametrów w postaci list

 • przeglądanie magazynów z użyciem zdjęć i dowolne filtrowanie ich zawartości dzięki kreatorom filtrów według parametrów opisujących wyroby w dowolnych konfiguracjach (np. pokaż pierścionki o masie >1g i <2g w rozmiarze 14, z jedna cyrkonią białą)

 • przyjmowanie przedpłat w formie Zaliczki lub Zadatku oraz ich korekty

 • przyjmowanie reklamacji i ich rozliczanie

 • tworzenie katalogu usług sprzedawanych na paragon lub FVS (fakturę sprzedaży VAT)

 • dodawanie dowolnej ilości magazynów i podmagazynów

 • wykonanie inwentaryzacji dla wszystkich lub poszczególnych magazynów lub grup towarowych (według asortymentu, surowca, dostawcy)

 • dokonanie korekty stanów magazynowych; tworzenie dokumentów RW (rozchód wewnętrzny)

 • tworzenie katalogów dostawców i odbiorców połączone z przeglądaniem dokumentów powiązanych z nimi

 • podłączenie dedykowanego sklepu internetowego e-Jubi (program gotowy do natychmiastowego włączenia w Internecie) lub dowolnego innego sklepu internetowego do magazynów JubiDoc i jego obsługa (zamówienia, sprzedaż) w Internecie; dedykowany sklep e-Jubi jest responsywny i można z niego korzystać na dowolnym urządzeniu mobilnym

 • automatyczne wystawianie zametkowanych i zdejmowanie sprzedanych wyrobów w e-sklepie

 • automatyczna obsługa płatności wykonywanych przez PayU lub Dotpay

 • obsługa wyglądu i zawartości e-sklepu JubiInet z poziomu aplikacji JubiDoc; możliwość zmiany menu, filtrów, zdjęć i treści na stronie głównej i podstronach

 • możliwość wystawiania wyrobów na portalach Facebook i Twitter

 • analiza sprzedaży z możliwością dowolnego filtrowania wyników np. według zakresu dat, klientów, asortymentu, ilości dni na magazynie i wielu innych parametrów w dowolnej konfiguracji

 • generowanie rejestrów sprzedaży i przedpłat VAT i ich przesyłanie do biur księgowych

 • analiza sprzedaży dla poszczególnych sprzedawców

 • obsługa kart stałego klienta z progresywnymi progami rabatowymi

 • doszacowanie wyrobów z uwzględnieniem ceny surowca z dnia zakupu i z dnia doszacowania

 • równoczesna praca całej firmy na dowolnej ilości komputerów niezależnie od ich lokalizacji

 • zabezpieczenie danych na serwerach własnych lub zewnętrznych

 • automatyczne przyjmowanie na magazyn wyrobów zakupionych przez JubiTec (import pliku zawierającego pełen opis wyrobu ze zdjęciami); jedyna pozostała czynność do wykonania to określenie marży i wydruk metek,

 • praca całej firmy na jednej bazie danych i tym samym możliwość natychmiastowego wyszukiwania wyrobu w innych magazynach firmy, według dowolnych parametrów, także z wykorzystaniem zdjęć

 • obsługa kolektorów danych

 • aktualizacja oprogramowania do nowych wersji powstających w sposób ciągły, a będących wynikiem uwzględniania państwa uwag i dostosowywania programu do zmieniających się warunków prawnych i biznesowych.

Zaprezentowane powyżej funkcjonalności nie opisują pełni możliwości naszego programu JubiDoc. Sądzimy jednak iż nasza wiedza o funkcjonowaniu sklepów i hurtowni jubilerskich zaowocowała łatwym w obsłudze programem o prostej i przejrzystej budowie. Nie uznajemy jednak naszego produktu za definitywnie skończony. Państwa wiedza i doświadczenie mogą zostać zamienione na dodatkowe moduły oprogramowania. Dlatego prowadzimy ścisłą współpracę z użytkownikami JubiDoc'a poprzez tzw. Hot-Line polegającą na tworzeniu nowych funkcji w oparciu o Państwa pomysły. Jednocześnie wszelkie zmiany przepisów dotyczące branży jubilerskiej znajdują odzwierciedlenie w naszym programie zapewniając jego aktualność prawną.

 

Zapraszamy do współpracy

Zespół JubiTec

 

 

   AKTUALNOŚCI

 

JPK - Jednolity Plik Kontrolny

14 grudzień 2016

  ZMIANA USTAWY ORDYNACJA PODATKOWA I JEJ SKUTKI DLA BRANŻY JUBILERSKIEJ   Szanowni Państwo, W związku ze zmianami ustawy Ordynacja podatkowa (Dz. U. z 2015 r. poz. 613, 699, 978, 1197, 1269, 1311, 1649, 1923, 1932, 2184, z 2016 r. poz. 195, 615, 846, 1228). i zmianą towarzyszących jej aktów prawnych od dnia 01.01.2018r. tak zwane mikro przedsiębiorstwa wchodzą w reżim raportowania elektronicznego danych księgowych i magazynowych organom podatkowym. Odbywać się to będzie za pomocą Jednolitych Plików Kontrolnych w skrócie JPK. Jednolity Plik Kontrolny jest zbiorem danych, tworzonym z systemów informatycznych podmiotu gospodarczego poprzez bezpośredni eksport danych, zawierającym informa...

 

.

Formularz kontaktowy

Dane adresowe

JubiTEC sp. z o.o.
ul. Lubelska 36
10-408 Olsztyn

NIP 739-385-40-49
KRS 0000417213
Kapitał zakładowy: 200 000 zł


tel.: +48 89 679 54 54, 602 731 732
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dojazd

 

JoomShaper

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.